Profil Firmy

Biuro projektowe zostało założone w 1994 roku jako TMJ PROJEKT Tomasz Ziętała.

W 2011 roku powstał nowy podmiot TMJ PROJEKT Ziętała Płoszaj Spółka Jawna który jest kontynuatorem poprzedniego i przejmuje jego tradycje, doświadczenie i projekty. Podstawowy profil działalności jest skupiony na branży konstrukcyjnej. Formą prawną Firmy jest Spółka Jawna. Wykonujemy dokumentację na każdy etap procesu projektowego, w podziale na koncepcje konstrukcyjne, projekty budowlane, projekty przetargowe, projekty wykonawcze i warsztatowe. Prowadzimy nadzory autorskie nad własnymi projektami. Wykonujemy opinie konstrukcyjne dotyczące konstrukcji istniejących lub projektów wykonanych przez inne pracownie.

Przez 25 lat działalności udowodniliśmy swoją zdolność do podołania dużym skomplikowanym projektom. Zwróciliśmy na siebie uwagę branży budowlanej projektując siedzibę TP S.A. w Warszawie przy ul. Twardej. Mamy zróżnicowany portfel zrealizowanych projektów w sektorach przemysłowym, mieszkaniowym, handlowo – usługowym oraz użyteczności publicznej.

W naszej działalności stawiamy na rzetelność w opracowaniu dokumentacji, oraz optymalizacje rozwiązań z punktu widzenia efektu ekonomicznego i użytkowego. TMJ Projekt jest w stanie dostarczyć rozwiązania konstrukcyjne dla śmiałych, trudnych i ambitnych projektów architektonicznych. Zapewniamy terminowość oraz kontrolę kosztów.