O Firmie

TMJ PROJEKT

Pracownia TMJ Projekt powstała w 1994 roku. Specjalizujemy się w realizacji projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych w branży konstrukcyjnej. Realizujemy również kompleksowe zadania inwestycyjne, dzięki współpracy z wieloma renomowanymi pracowniami architektonicznymi i instalacyjnymi. Nasi główni partnerzy w branży architektury to takie pracownie jak: Apar Projekt, Bulanda & Mucha Architekci, Marek Rytych Architekt, S.A.M.I Architekci, Spółka projektowa PLAN, Mąka.Sojka.Architekci, Grupa 5, ARCA

Nasz zespół składa się z doświadczonych, ambitnych ludzi, którzy pomimo młodego wieku mają za sobą szereg realizacji, a każdy następny projekt jest dla nich nowym wyzwaniem. Na swoim koncie mamy zaprojektowane i zrealizowane budynki mieszkalne, hale stalowe, duże - skomplikowane technologicznie - projekty dla przemysłu farmaceutycznego, nadbudowy i przebudowy obiektów, a także budynek wysokościowy o 31 kondygnacjach nadziemnych i 5 podziemnych dla TP S.A. w Warszawie.

W procesie projektowania wykorzystujemy wyłącznie komputery, począwszy od obliczeń, poprzez rysunki, aż po wykazy materiałów i wyceny kosztów.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod obliczeniowych, takich jak komputerowa analiza konstrukcji przestrzennych, podejmujemy się najtrudniejszych zadań konstrukcyjnych optymalizując nawet najśmielsze marzenia architektów i inwestorów.

Dla dodatkowego zabezpieczenia interesów naszych klientów posiadamy polisę ubezpieczeniową OC projektanta wykupioną w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Allianz Polska.